Blog

Kocham te robotę

Jeśli masz talent, trenujesz dwa, trzy razy w tygodniu, kochasz grac na orliku zamiast siedzieć przed playstation możesz być jak Cyprian.

TESTY W BAYERNIE MONACHIUM TO POCZĄTEK TRUDNEJ DROGI.

Dlaczego w przypadku Cypka TRAMPOLINA DO BUNDESLIGI ZADZIAŁAŁA?

Na pewno TALENT, na pewno rodzice "bez ciśnienia", na pewno szczęście i trochę naszej znajomości BUNDESLIGI.

Wielu z Was przychodzi do nas, bo widzi szansę w naszych znajomościach, w naszych przyjaźniach w klubach w Madrycie, Monachium, Wolfsburgu czy Poznaniu.

Szansa jest w Was a nie w naszych kontaktach – masz talent, masz umiejętności, jesteś inteligentny to marzenia się spełnią. PRACUJ NIE KOMBINUJ.

Najważniejszą rolę odgrywają rodzice, to oni są najważniejsi – potrafią zmotywować ale potrafią również zepsuć "to coś" nadmiernymi oczekiwaniami wobec swoich dzieci.

Cieszymy się, że są dzieci i rodzice tacy jak w przypadku Cypriana – normalni – to tak naprawdę zaowocowało.

Sport Future dziękuje Wam za to, że mogliśmy być z Wami, że zaufaliście nam W TO, że droga z Zamościa do Bayernu może być REALNA.

Wiem, że często przychodzicie do nas, bo liczycie na taką szansę jaka dostał Cypek, ale musicie wiedzieć, że są to przypadki jeden na milion, cała reszta opiera się na pracy, ciężkiej pracy .Ja chce as zapewnić, że każdy z Was, z fajnymi rodzicami może więcej, mądrzy rodzice wylądują ze swoimi pociechami w Lidze Mistrzów a rodzice napinacze co najwyżej w 3 lidze :) Może się mylę ale raczej tak jest.

Teraz musimy pomysleć co zrobić, by Cypek po 16 roku życia tutaj wylądował.

Janusz Dajwłowski

Ostatnio dodane