Blog

Dlaczego leczymy się a nie zapobiegamy?

Biegamy, pędzimy od punktu A do punktu B… Jaki to ma sens skoro za chwilę nasza maszyna odmówi posłuszeństwa. Dlaczego dbamy lepiej o swoje samochody niż o swoje organizmy?

Bo jesteśmy młodzi i wydaje nam się, że zawsze będziemy młodzi i zdrowi.

A jak patrzymy na wysiłek naszych dzieci?

SPORT TO ZDROWIE – tak ale w wymiarze amatorskim a zawodowym?

Prewencja zdrowia i regenaracja to podwaliny pod ciężki trening a bez ciężkiego treningu nawet Messi i Lewy nic nie zrobią.

Czym jest Viofor JPS

Jest to urządzenie badane naukowo z potwierdzonymi badaniami w zakresie wielu chorób ale również wzmacniania organizmu i jego regeneracji.

Działanie regeneracyjne – poprawa wydolności organizmu

Jednym z głównych objawów zespołu pocovidowego jest osłabienie i niska tolerancja wysiłku tzw zespół chronicznego zmęczenia. Działanie regeneracyjne terapii Viofor przyśpiesza odnowę biologiczną i czas pełnej regeneracji organizmu. Terapia impulsowym polem magnetycznym pobudza procesy odnowy i odbudowy uszkodzonych komórek. Stymuluje odbudowę zużytych zasobów energetycznych ATP, niezbędnych do wzrostu i odżywienia komórki oraz utrzymania równowagi funkcjonalnej organizmu. Chroni też komórki przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodnik tlenowe.

35 zł za jedną sesję to dużo – jeśli nie możesz do nas przyjść, bo pędzisz jak pędolino możemy Tobie pożyczyć Viofor przenośny.


Więcej info o Viofor na www.medandlife.com

Zrób to dla siebie i swojej rodziny.

Pasek J., Mucha R., Sieroń A.: Magnetostymulacja – nowoczesna forma terapii w medycynie i rehabilitacji. Fizjoterapii 2006. 14, 4, 3-8.

Ostatnio dodane