football

Blog

Diagnoza

Podobno ludzie dzielą się na takich co maja coś do powiedzenia i na tych co ciągle mówią… Testujemy, czyli sprawdzamy, bo chcemy wiedzieć więcej, bo chcemy się porównać, chcemy… Nierzadko bardzo wcześnie wyolbrzymiamy cele sportowe i nie widzimy lub nie chcemy dostrzec, że nasze ciało ogranicza ich realizację.

Wykonanie testów nie jest trudne, jest czasochłonne – większość może kupić i ustawić sprzęt, przetłumaczyć i wykorzystać instrukcje obsługi, przeprowadzić próbę i wydrukować wyniki, ale… dzięki diagnostyce oceniasz szanse i zagrożenia organizmu badanego, poznajesz mocne i słabe strony jego dotychczasowej pracy, prognozujesz, programujesz – podejmujesz próbę – tak, każde działanie jest tylko próbą realizacji celu uzyskanego przy pomocy diagnostyki – próba nie musi być udana, ale dzięki zawężeniu wiedzy o problemie możemy szybko i sprawnie powtórzyć działanie tak aby uzyskać oczekiwany efekt. Testy to próby organizmu, umiejętności.. Diagnostyka to działanie w trakcie i po zakończonych testach Nie znamy odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwijamy narzędzia pracy tak aby była ona najskuteczniejsza.

Kolejna bomba z zakresu diagnostyki w najbliższych tygodniach Czary? Magia? Udawanie? My wybieramy Naukę, Pracę i Rozwój

Ostatnio dodane